CLAA070LFA5 CW

| panel Model | CLAA070LFA5 CW |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA070LFA5 CW Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 154.08(H)×85.92(V) mm |
| Dim. | - |
| Luminance | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | 6 o'clock |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/50/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora barvy | 262K/16.2M 51% (CIE1931) |
| Zdroj světla | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | TTL (1 ch, 6/8-bit) |
| životní prostředí | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C - |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA070LFA5 CW.
CPT CLAA070LFA5 CW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA070LFA5 CW nebo podrobné specifikace CPT CLAA070LFA5 CW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA070LFA5 CW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA070LFA5 CW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA070LFA5 CW nebo podrobné specifikace CPT CLAA070LFA5 CW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA070LFA5 CW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA070LFA5 CW"
- CPT CLAA070LFA5 CW
- Datasheet CLAA070LFA5 CW
- Obrázek CLAA070LFA5 CW
- Cena CLAA070LFA5 CW
- Distributor CLAA070LFA5 CW

